Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хроніки Веспер

Рік:
Ор. назва:
Vesper
Країна:
Литва, Франція, Бельгія
Режисер:
Крістіна Буозіте, Бруно Сампер
Тривалість:
01:54:05
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія AAA-Sound
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Життя всього населення Землі перебуває під загрозою через величезну екологічну аварію. Невідомі форми життя починають з'являтися на земній кулі у зв'язку із виникненням галасливої природної аномалії. Тепер люди всюди стають жертвами великих смертоносних істот і змушені ховатися від загрози серед зруйнованих будинків та під землею. Мало хто має шанс вижити в цих колотнечах, і, як наслідок, деякі просто здадуться і добровільно віддадуться до рук хижаків. Втративши колишню перевагу у світі, люди змушені боротися за своє виживання та щодня рятуватися від загрози. Це має об'єднати тих, хто ще може зазнавати поневірянь, але серед них щодня відбуваються районні інциденти, декриміналізовані щодо адміністрації та вільних земель. Юна Веспер з народження живе у постапокаліптичному світі та практично не розуміє іншої реальності. Але вона не втрачає надії коли-небудь побачити найкращий світ. Незважаючи на поради та настанови своєї сім'ї, вона не боїться вирушити до пустелі у пошуках місця, куди не ступала нога людини. Досліджуючи своє оточення, вона знаходить підтримку у своїх власних доктринах і намагається запевнити у цьому інших. Ніхто в це не вірить, але вона здатна стати тим, хто відродить цивілізацію у всій її красі та славі. ©Kino4ua Хроніки Веспер 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?