Kino4ua.com
HD 720p
R

7 жінок і вбивство

Рік:
Ор. назва:
7 Women and a Murder / 7 donne e un mistero
Країна:
Італія
Режисер:
Алессандро Дженоез
Тривалість:
01:24:30
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Російською - Оригінал
Загадки часом змушують людей опинитися у неймовірному та дивному становищі. Таємничі події це спосіб розім'яти розум або прокляття, що здатне поставити існування у тяжке становище. Ця правда життя торкнулася обіймами героїнь в особі 7 жінок. Усі вони, раніше незнайомі люди. Ніщо не пов'язувало їх до нещасного моменту. Лише події, що відбулися, виявилися причиною для їх знайомства. Впевнено можна заявити, що зустріч буде нещасливою. Причина їхнього зіткнення полягає у вбивстві. Загадкова смерть людини стала їх особистим прокляттям. Те, що сталося, вказує на провину однієї з присутніх. Висновок ставить ситуацію у досить нестабільне становище. Немає жодних доказів і звинуватити суперниць без сумнівів не вийде. Надалі кожній буде потрібно докласти незліченну кількість зусиль до розгадки таємниці. ©Kino4ua 7 жінок і вбивство 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?