Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Бліч: Тисячолітня кривава війна (1 Сензон)

Рік:
Ор. назва:
Bleach: Sennen Kessen-hen
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Томохіса Таґучі
Тривалість:
1 серія: 24:30 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku, DZUSKI, SkiDub, Studio Sengoku
Переклад:
Російською - Оригінал
Спільнота душ отримує безліч повідомлень про тривогу: кількість порожніх, знищених у світі живих, зростає з кожною хвилиною; дедалі більше жителів району Руконгай вважаються зниклими; грань між світом живих та Спільнотою душ під загрозою зникнення. Незабаром і сама Спільнота нападає на групу людей, які називають себе «Ванденрейх». На чолі з Яхве, батьком усіх квінсі, який був запечатаний багато років, «Ванденрейх» оголошує війну всім синігами і погрожує через п'ять днів стерти Спільноту душ на порошок.

Ічіго Куросакі, який тимчасово виконує обов'язки синігамі, має знову взяти в руки меч і стати на захист миру людей і Співтовариства душ. Ворог буде сильний, але вірні друзі Ічіго, Урю Ісіда, Оріхіме Іноуе та Ясутора Садо, не залишаться осторонь, вони готові дати відсіч у будь-який момент! ©Kino4ua Бліч: Тисячолітня кривава війна (1 Сензон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb9.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?