Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Аркнайт: Прелюдія до Світанку (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Arknights: Reimei Zensou
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ватанабе Юкі
Тривалість:
1 серія: 23 хв. 40 сек. (цілком серій: 8 з 8)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Тонкий голос кликав лікаря. Пацієнт досить тривалий час перебував у прикордонному стані між життям і смертю. Йому запровадили препарат, який зупиняв серце. Це потрібно проведення операції. Хтось знову продовжував звати лікаря і голос ставав дедалі гучнішим. Чоловік прокинувся, чим сильно порадував дівчину, що схилилася над ним, зі смішними заячими вушками. Амія була його колишньою соратницею. І він мав це пам'ятати. Амія отримує повідомлення від командира Добермана через загін Реюньона. Амія турбується за Доктора, адже складається враження, що завітали за ним.

Амія разом із соратниками робить спробу вивести Лікаря, але на них нападає Реюньйон. Вчасно наспіла Доберман і захистила своїх. Лікар нічого не пам'ятав, що могло бути обумовлено перебуванням у кріосні. Не пам'ятав і дослідження орипатії. Політику «Родосу» доведеться обмірковувати наново. Доберман такий стан справ зовсім не подобалося, і умовляння Амії, що все буде добре, тільки бісили її. Але первісним завданням стає спроба вибратися з будівлі, адже це кишло супротивниками. Лікар виявляється дуже корисним у цьому питанні. ©Kino4ua Аркнайт: Прелюдія до Світанку (1, 2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?