Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Під куполом (1, 2, 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Under the Dome
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джек Бендер, Девід Баррет
Тривалість:
00:43:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Події серіалу "Під куполом" відбуваються в невеликому містечку Честер Міллз, який знаходиться на околиці штату Мен. Його спіткала небачена катастрофа. Навколо нього утворилося сильне електромагнітне поле, яке накрило його своєрідним куполом. Через цей купол не проходять жодні сигнали. Він не піддається атаці звичайною зброєю або агресивними хімічними речовинами. Все, що стикається з цим незрозумілим явищем або доторкається до нього, гине, розбивається, вибухає. Городок повністю ізольований від навколишнього світу - немає зв'язку, електрики, поставок продовольства і медикаментів. До того ж тут починають відбуватися різні заворушення, так як після смерті шерифа більше нікому стежити за громадським порядком.

Влада США намагається вирішити проблему, але всі їхні спроби ні до чого не приводять. У самому Честер Міллзі також знаходиться група відважних, які намагаються знайти відповідь на навколишнє їх чудо. Одним з цих сміливців виявляється Дейл Барбара, якого несправедливо звинуватили у вбивстві. Тепер у нього і ще кількох місцевих з'явився реальний шанс допомогти жителям містечка.

Чи вийде у них знайти відповіді на всі питання? Чи вдасться їм, людям, яким небайдужа доля рідного міста, пробитися до навколишнього світу і врятувати всіх його жителів? Хлопців чекають дуже серйозні і небезпечні випробування. ©Kino4ua Під куполом (1, 2, 3 Сезон) 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?