Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Оґґі та кукарачі: Наступне покоління (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Oggy and the Cockroaches: Next Generation
Країна:
Франція
Режисер:
Олівер Жан Марі
Тривалість:
00:43:36
Переклад:
Українська мова Оригінал
Переклад:
Original English Оригінал
Приєднуйтесь до крутого кота Оггі та грайливої слонихи Пії, які вирушають у пригоди з трьома тарганами, готовими зіпсувати всі веселощі. Оггі привіз на канікули доньку своїх друзів-індійських слонів: Пію, 7 років. Це мрія, що стала дійсністю для тарганів, які бачать у Пії новий спосіб зруйнувати життя Оггі. Добросердечне, безтурботне і сповнене енергії молоде слоненя повністю зруйнує повсякденну рутину Оггі, а синьому коту доведеться навчитися бути сурогатним батьком, одночасно прибираючи тарганів з його шляху. ©Kino4ua Оґґі та кукарачі: Наступне покоління (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?