Kino4ua.com
480p
PG-13

Полювання короля демонів на свою дружину (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Xie Wang Zhui Qi
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Лі Кайцзе
Тривалість:
13 x ~00:14:00 (1 сезон), 12 x ~00:24:00 (2 сезон), 16 x ~00:20:00 (3 сезон)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | CreativUaStudio
Успішно викравши за завданням безіменної організації якийсь артефакт — кільце дракона, найманка Су Ло пропонує своєму напарнику залишити організацію та розпочати нове життя, але у відповідь отримує удар ножем. Вражена зрадою коханої людини, Су Ло, проковтнувши кільце дракона, кидається в море і... опиняється в іншому світі, в тілі четвертої дочки генерала Су Цзианя, яку теж звали Су Ло. Зневажена у своїй сім'ї слабка дівчина раптом виявляє сміливість і майстерність і вступає в бій за своє життя та честь. І все могло закінчитися, тільки-но розпочавшись, якби не з'явився несподіваний рятівник, принц Наньгун Лююнь, який узяв її під свій захист і заступництво... ©Kino4ua Полювання короля демонів на свою дружину (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.8
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?