Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Час ніндзя (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shinobi no Ittoki
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ватанабе Шуу
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Сокира, Flame Studio
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця історія про звичайного хлопця Іттокі Сакураба, якому «пощастило» виявитися не на той час не там. Опинившись у самій гущі подій і важко переживши напад ворожого ніндзя клану Кога, старшокласник Іттокі дізнався, що насправді є 19-м спадкоємцем ніндзя клану Іга. Війна між кланами вже почалася, і немає часу, ні можливості вигадувати причини відмовитися від участі у ній.
Єдиний шлях до виживання — старанні тренування, винахідливість і недовірливість, адже будь-хто може бути зрадником! ©Kino4ua Час ніндзя (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?