Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Меню

Рік:
Ор. назва:
The Menu
Країна:
США
Режисер:
Марк Майлод
Тривалість:
01:47:08
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Будь-хто, хто отримав столик у ресторані Джуліана Словика, досяг успіху в житті. Адже це дуже ексклюзивний шикарний ресторан, що знаходиться на віддаленому острові, призначений лише для обраних. Тут дуже вибірково ставляться до гостей.

Історія фільму «Меню» починається в той момент, коли Тайлер опиняється від радості після того, як у нього з'являється унікальний шанс відвідати цей розкішний ресторан. І він не може не скористатися такою нагодою. Тому що він є великим шанувальником ексцентричного шеф-кухаря, здатного приготувати тисячі різноманітних страв. Це викликає Тайлера в захваті. А його подружка Марго відчуває інші почуття.

Марго не надто рада такій перспективі. Але все погіршує той факт, що її насправді нема у списку гостей ексклюзивного заходу. Спочатку це викликає у неї сильне роздратування. Адже цього вечора все підготовлено до останньої деталі.

Наприкінці дня Марго дозволяється сісти. Однак її щастя немає меж. Справа не тільки в тому, що суворо концептуалізована висока кухня з фільму «Меню» їй зовсім не до вподоби. До того ж, щось не так у цій події... ©Kino4ua Меню 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?