Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Репетиція

Рік:
Ор. назва:
The Rehearsal
Країна:
США
Режисер:
Нейтан Філдер
Тривалість:
6 серій: ~ 44:00 (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Творцем комедійного проекту "Репетиція" стає талановитий чоловік на ім'я Нейтан Філдер. Він славиться своїми разючими витівками і здатністю маніпулювати публікою, що зібралася. Його називають провокаційним коміком, здатним обдурити всю країну. Йому подобається вигадувати різноманітні інформаційні приводи та шокувати широку громадськість своїми виступами. Він має молодий син Адам. Якось він запрошує сина до свого ресторану. Там хлопчина бачить членів знімальної групи і двох незнайомців, що лаються.

Численні камери уважно стежать за всіма подіями, що відбуваються, і не втрачають жодної дрібної деталі. У закладі знімається скандальне шоу. Насправді Адам є маленьким актором, якого Нейтан надіслав до головної героїні для продовження цікавої сюжетної історії. Точка громадського харчування теж виявляється звичайною декорацією, створеною для однієї людини. Йому належить розібратися в заплутаних взаєминах із рідним братом на очах у здивованих глядачів. Філдер готує всім спеціальні симуляції і з допомогою розповідає у тому, як слід переживати різні неприємності. ©Kino4ua Репетиція 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?