Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Безпека в останню чергу!

Рік:
Ор. назва:
Safety Last
Країна:
США
Режисер:
Фред С. Ньюмейер, Сем Тейлор
Тривалість:
01:13:53
Переклад:
Українська мова Оригінал
Переклад:
Original English Оригінал
1920-ті роки. Амбіційний хлопець, що прагне зробити кар'єру, їде у велике місто на заробітки. Батьки і наречена, що залишилися в маленькому містечку, покладають на нього великі надії, але йому не вдається знайти роботу краще, ніж продавець в універмазі тканин з оплатою $15 на тиждень. Своїй коханій, яка чекає, поки він досягне успіху, щоб переїхати жити до нього, наш герой пише листи, в яких приховує відсутність свого просування кар'єрними сходами.

Умудрившись зібрати зі своєї мізерної зарплати на підвіску для нареченої, але почувши від приятеля, з яким вони ділять кімнату і всіляко ховаються від квартирної господині, що до підвіски потрібний ланцюжок, Гарольд відсилає підвіску з «поясненням», що йому не сподобалася ланцюг попросив її переробити. Його наречена Мілдред у захваті від його успіхів.

Якось на вулиці він вирішує похвалитися перед приятелем, що зможе безкарно жартувати над поліцейським, і просить приятеля зробити з ним жарт над поліцейським, насправді теж його добрим знайомим, якому нещодавно пощастило влаштуватися в поліцію. Але поки що вони готуються до розіграшу, приходить інший поліцейський, чого вони не помітили. Невдало розіграний, цей поліцейський починає ганятися за приятелем Гарольда, але той залазить на високий будинок. Поліцейський кричить йому, що все одно його знайде. Приятель вихваляється Гарольду, що запросто може залізти на 14-поверховий будинок. ©Kino4ua Безпека в останню чергу! 1923 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?