Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Солодкий запах успіху

Рік:
Ор. назва:
Sweet Smell of Success
Країна:
США
Режисер:
Олександр Маккендрік
Тривалість:
01:36:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сідні Фалько – молодий, охочий до грошей піар-агент, у досить великому виданні він просуває знаменитостей-початківців. Герой картини вмовляє публіциста Дж. Хансекер іноді згадувати своїх клієнтів у його газетній колонці.
Останнім часом відносини між партнерами розладналися. Хансекер вимагає, щоб Сідні допоміг припинити відносини сестри з гітаристом рок-групи, що починає, Стівом Далласом, а доти ніяких послуг надавати йому не стане. Існувати щось треба, і Фалько розробляє план проти потенційного зятя свого партнера. Газетник в обмін на інтимні послуги знайомої офіціантки домовляється з кореспондентом іншого видання розмістити «качку» про те, що Даллас приймає наркотики та поділяє комуністичні погляди. ©Kino4ua Солодкий запах успіху 1957 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?