Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Демонік

Рік:
Ор. назва:
Demonic
Країна:
США, Канада
Режисер:
Ніл Бломкамп
Тривалість:
01:44:35
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія AAA-Sound
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Карлі (Карлі Поуп) — молода жінка, яка в якийсь момент втратила контакт зі своєю матір'ю Анджелою, винною у вбивстві понад 20 осіб: з неясної причини вона підпалила будинок для людей похилого віку, в якому працювала, і отруїла церковне джерело. Карлі підтримує її найкраща подруга Сем. Карлі та Сем перестали спілкуватися зі своїм спільним другом дитинства, Мартіном (Кріс Вільям Мартін) після того, як він почав будувати дивні теорії з приводу дій Анджели. Карлі мучать кошмари, у яких вона бачить свою матір. Якось вона отримує повідомлення від Мартіна, який хоче зустрітися та поговорити. Під час зустрічі він пояснює Карлі, що його запросили взяти участь у тестах фокус-групи для передової медичної компанії під назвою Therapol, в якому також беруть участь справжні медичні пацієнти, одним з яких стала Анджела, яка, як виявилося, впала в кому. Карлі приголомшують такі одкровення, проте пізніше з нею пов'язується представник Therapol, який пропонує відвідати офіс компанії, щоб обговорити ситуацію з матір'ю. ©Kino4ua Демонік 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?