Kino4ua.com
480p
CCR

Нелюд

Рік:
Ор. назва:
Ajin: Demi-Human
Країна:
Японія
Режисер:
Кацуюкі Мотохіро
Тривалість:
01:48:16
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой фантастичного бойовика «Нелюд» — студент Кей Нагаї дивом вижив після того, як опинився під колесами вантажівки. Рани Адзина швидко гояться і тіло регенерує з неймовірною швидкістю. Але безсмертя стало своєрідним прокляттям. Адзінов вважали божествами, а невдовзі почали проводити жорстокі експерименти з вивчення нового виду раси. Адзини загрожують людському суспільству, оскільки є безсмертними. Правда Кей Нагаї зовсім не готовий до своєї нової долі та нескінченних наукових експериментів над своїм тілом. ©Kino4ua Нелюд 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?