Kino4ua.com
HD 720p
R

Таємні аґенти

Рік:
Ор. назва:
Secret Agents
Країна:
Франція, Італія, Іспанія
Режисер:
Фредерік Шендерфер
Тривалість:
01:49:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Ictv
Переклад:
Російською - Оригінал
Секретні агенти Ліза і Бріссо отримують нове завдання. Їм необхідно зображати сімейну пару, щоб відволікти увагу людей, і одночасно з цим виконати місію – підірвати корабель, на борту якого зброя, призначена для продажу у Анголу. Без допомоги водолазів героям не обійтись, тому їх помічниками стають агенти Раймонд і Лоїк. Вони мають виконати найскладнішу частину технічної роботи – привести у дію міни, встановлені на днищі корабля. Вони усі професіонали своєї справи, тому можна було і не сумніватись, що все буде зроблено. Оборудку торговця зброєю Ігора Ліповскі їм зірвати вдається, отже завдання виконано успішно. Але радіти зарано. Через деякий час починається справжнє пекло: в аеропорту у Лізи знаходять наркотики і її заарештовують, а Раймонда вбивають. Бріссо розуміє, що він може стати наступною жертвою убивць, але небезпека не може завадити йому рятувати напарницю… ©Kino4ua Таємні аґенти 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?