Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

П'ятниця 13 - 10: Джейсон Ікс

Рік:
Ор. назва:
Jason X
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Айзек
Тривалість:
01:31:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТВ+
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Знаменитий маніяк у хокейній масці продовжує свою криваву ходу у фільмі «Джейсон Х».
Після арешту влада довго ламає голову, що ж робити з Вурхізом, засудженим до смертної кари, бо жоден із способів умертвіння не видається ефективним. В результаті приймається безпрецедентне рішення про кріогенне заморожування злочинця.
Але в цей бездоганний план втручається людський фактор: недбалість охоронців дозволяє Джейсону втекти. Він у своєму неперевершеному стилі вирізає тюремників і військових, але молода співробітниця наукового центру Роуз примудряється у вирішальний момент заморозити себе разом з Вурхізом в спеціальній камері.
Проходить кілька століть. Земля покинута людьми після Армагеддону. Простори космосу борознять археологи, що збирають історію людства по крупинках. Вони забрідають на нашу планету і знаходять Джейсона і Роуз.
Доставлені на корабель, вони починають повільно відтавати. Прокинувшись першою, дівчина намагається попередити рятівників про небезпеку, але Вурхіз вже зробив перший подих і знову готовий вбивати ...



Команда, задовольняються своєю знахідкою, вирішує забрати тіла з собою. Як з'ясовується одне з тіл це серійний вбивця Джейсон Вурхіс. Друге тіло - дівчата, яку в 21 столітті з волі випадку заморозили в кріокамері разом зі злісним маніяком. Дівчину розморозили. Опинившись далеко в сучасному світі, дівчина відчуває тимчасовий шок і замішання. Однак, не дивлячись на свої особисті почуття, вона намагається всілякими способами уберегти хлопців від небезпечного злочинця, якого також доставили на корабель і вирішили розморозити. «Не робіть помилку, не чіпайте його. Ви не маєте поняття хто перед вами, він дуже небезпечний »- запевняла гостя з минулого. ©Kino4ua П'ятниця 13 - 10: Джейсон Ікс 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?