Kino4ua.com
PG-13

Принц Персії: Піски часу

Рік:
Ор. назва:
Prince of Persia: The Sands of Time
Країна:
США
Режисер:
Майк Ньюелл
Тривалість:
01:56:15
Переклад:
Українська мова Le Doyen | Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Дублированный
Перський цар Шараман разом з підданими відвідує один зі своїх ринків, де стає свідком сміливого вчинку Юного безпритульного Дастана. Захоплений добрими діяннями вуличного хлопчика, цар вирішує прийняти Дастана в свій палац і виховати його, як рідного сина. Шляхетний і відважний принц Дастан був обраний богами. Через 15 років, змужнілий Дастан разом зі свої братом Тасом відправляються в військовий похід. Всупереч волі царя, молоді принци разом з перським військом вирішують захопити стародавнє місто Аламут, за чутками який виробляє важку зброю. Після взяття міста починається святкування, на яке прибуває цар Шараман. Дастан в якості подарунка, підносить свого батька мантію, яка виявилася отруєною, і тепер за молодим принцом полює все перське військо. Дастан краде царицю захопленого міста Аламут і виявляє у неї в сумці чарівний кинджал. Взявши його в руки, час повертається назад і лише господар в силах вплинути на події, що відбулися в минулому. Тільки кинджал може звільнити піски часу, але є ті, хто мріє опанувати всемогутньою силою і зруйнувати весь світ. Відважний принц Персії разом зі своєю супутницею відправляють в далеку подорож, щоб запобігти армагеддон і заховати кинджал в таємному храмі святилища. ©Kino4ua Принц Персії: Піски часу 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
Основний торрент
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
 • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. Володимир
  Володимир
  25 грудня 2020 12:49
  + 0 -
  Гарний фільм.Варто переглянути.