Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Маленький демон (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Little Demon
Країна:
США
Режисер:
Жанетт Морено Кінг
Тривалість:
1 серія: 26:10 (цілком серій: 3 з 7)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Колодій
Переклад:
Російською - Оригінал
Комедійний мультфільм із елементами чорного гумору «Демоненя» розповідає про життя 13-річної дівчинки підлітка Кріссі та її мами Лорі, які мешкають в американському місті Делавер. Правда нормальним життям у них не дуже виходить жити, оскільки Лора мала інтимний зв'язок з Дияволом, а її донька є справжнім антихристом. Поява тата з пекла сильно ускладнює всі спроби маленької батьківщини вести нічим не примітну спокійну мирську життя, а різні монстри та чудовиська з потойбічного світу постійно відволікають Лору та Кріссі. ©Kino4ua Маленький демон (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?