Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Час перемагати: Піднесення династії Лейкерс / Неназваний серіал про «Лейкерс» (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty
Країна:
США
Режисер:
Пеймен Бенц, Таня Гамільтон, Деміан Маркано
Тривалість:
00:57:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Творцям цього серіалу вдалося об'єднати вигадану історію, що тяжіє до особистого життя її головних героїв і другорядних акторів, із документальними вставками, які дають змогу зрозуміти, як "Лейкерс" перетворилися з посередньої команди у лізі, з якою погано поводилися, на справжню спортивну династію, що потрапила до найвідомішої ліги світу. "Лейкерс" зійшла на баскетбольний Олімп у 1980-х роках і домінувала над своїми супротивниками як на майданчику, так і поза його межами, зрештою ставши брендом, що асоціюватиметься зі славою та престижем.

Ініціатором цієї ідеї був магнат Джеррі Басс (Джон С. Рейлі), який розпочав із придбання клубом багатообіцяючого професійного баскетболіста Ервіна Джонсона-молодшого, або ж Меджика Джонсона. Серед найяскравіших гравців команди - Джеррі Вест (Джейсон Кларк), відомий своїми ударами головою, Пет Райлі (Едріан Броуді) з його оригінальною тактикою та Карім Абдул-Джаббар (Соломон Г'юз), що володіє неповторним стилем гри.

Дія розгорнеться у 1980-х роках, а в основу шоу лягла книга Джеффа Перлмана та серіал покаже один із найважливіших етапів існування команди «Лос-Анджелес Лейкерс» — як вона билася за звання чемпіонів NBA, і що в цей час відбувалося поза майданчиком. ©Kino4ua Час перемагати: Піднесення династії Лейкерс / Неназваний серіал про «Лейкерс» (1, 2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?