Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Біллі Кід / Біллі Малюк (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Billy the Kid
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Отто Батурст, Майкл Нанкін, Рейчел Лайтермен
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв. (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Вільям Генрі Маккарті, який прославився під прізвиськом Малюк Біллі, став справжньою легендою Дикого Заходу, назавжди вписавши своє ім'я у світову історію. Його життя було коротким, але насиченим подіями та небезпечними пригодами. Будучи молодим іммігрантом з Ірландії, вже у чотирнадцять років він позбавляється батьків, а через два роки потрапляє за ґрати за крадіжку. Це було першим попередженням від влади, проте за кілька тижнів його знову заарештовують, цього разу за пограбування пральні. Після цього його переправляють до Нью-Мехіко. Потрапивши до Арізони, хлопець стає федеральним злочинцем та місцевою пам'яткою.

Його першим по-справжньому серйозним злочином виявляється вбивство кузена 1877 року. Потім він потрапляє на війну, що розгорнулася навколо президента Лінкольна, де від його руки гине шериф та кілька помічників. У 1881 році його засуджують до страти через повішення, але тому вдається організувати втечу, заручившись підтримкою двох наглядачів, що вартували його, і розправившись з загоном охоронців. Смерть наздогнала його за двадцять один рік, коли хлопця підстрелив служитель правопорядку. Однак навіть після загибелі він продовжує бути грозою злочинного світу і наводити жах на бандитів по всьому світу. ©Kino4ua Біллі Кід / Біллі Малюк (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?