Kino4ua.com
480p
R

Курилка (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Smoking Room
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Гарет Каррівік, Мартин Денніс
Тривалість:
00:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Дія розвивається у курилці, розташованій у підвалі офісної будівлі, навколо співробітників. Робін - саркастичний, розсудливий і зухвалий гей, який ретельно приховує свою сексуальну орієнтацію, хоча його колег це зовсім не цікавить. Саллі – самовпевнена жінка, яка має схильність до агресії, тоді як її подруга Енні – приваблива «королева драми». Компанію Робін, Саллі та Енні складають численні відвідувачі курилки: Баррі, що постійно стоїть у кутку кімнати з кросвордом, який він не в змозі вирішити; щаслива і безтурботна Хайді, яка нещодавно вийшла заміж; бос на ім'я Шерон, що є затятою прихильницею Маргарет Тетчер, і багато інших… ©Kino4ua Курилка (1, 2 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?