Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ваші і наші

Як відомо, протилежності притягуються. І чим кардинальніша відмінність, тим міцніший зв'язок. Езра та Амір яскраве тому підтвердження. Кохання спалахнуло між ними немов лісова пожежа. Молоді люди вирішують одружитися. Залишилося лише познайомити коханих із батьками. Однак під час зустрічі все йде не за планом, адже старше покоління мали культурні, релігійні та расові відзнаки. Поступово назрівав грандіозний скандал. Герої фільму «Що за люди» намагалися не лише довести, що не помилились із вибором, а й усіляко примирити рідних людей. Чи закінчиться історія закоханих обміном обручок і примиренням конфліктуючих сторін? ©Kino4ua Ваші і наші 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?