Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Фінеас і Ферб у другому вимірі

Рік:
Ор. назва:
Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Роберт Х'юз, Ден Повенмайр
Тривалість:
01:18:44
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Злісний доктор Фуфелшмерц все-таки винайшов "ізмереніенатор" Саме через нього нерозлучні друзі Фінес, Ферб і Перрі змогли потрапити в паралельний Всесвіт слідом за доктором. Але тут справи йдуть ще гірше: всім Тріштатьем управляє двійник Фуфелшмерца, справжній злодій, що наводить на всіх страх своєю армією роботів. 

Перрі закликає друзів рятуватися, зізнаючись їм, що він насправді секретний агент. Фінес і Ферб біжать, але, зустрівши на шляху своїх двійників, повертаються, щоб звільнити Перрі. 

Чи вдасться злому фуфелу взяти під своє панування обидва вимірювання? Чи вийде в цей раз у Кендіс поскаржитися на братів? Про це ви дізнаєтесь, подивившись нові неймовірні пригоди героїв, що виходять за рамки всіх понять про час і простір! 

Але чи можете ви похвалитися завидною різноманітністю розваг влітку? Якщо ні, то вам на допомогу прийдуть брати Фінес і Ферб. Ось вже у кого ніколи не виникає проблем з новими ідеями! Абсолютно різні за характером: Фінес - експресивний, а Ферб - мовчазний і розумний трудяга, вони постійно займаються черговим неймовірним планом або неймовірним винаходом. Правда, за це їх старша сестра Кендіс весь час обіцяє поскаржитися на них мамі. Разом з цим, один з хлопчиків Перрі Качкодзьоб, насправді є секретним агентом Пі, весь час намагається зруйнувати плани злого вченого Хайнца Фуфелшмерца. В результаті боротьби Хайнца і Перрі, всі витівки братів зникають, кожен раз приводячи Кендіс в подив. ©Kino4ua Фінеас і Ферб у другому вимірі 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?