Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Зачарований замок

Рік:
Ор. назва:
The Haunted Palace
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Роджер Корман
Тривалість:
01:27:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Картина розповідає про життя Чарльза Декстера Уорда та його коханої Анни, які відвідали місто Аркхем. Там вони поселяються в маєтку предка містера Уорда - Джозефа Кервена, якого, за історичними даними, спалили на багатті жителі міста за численні жертвопринесення. Будучи на порозі смерті, Кервен прокляв його катів, пообіцявши повернутися через сто років і помститися за свою смерть.
Минуло десять десятиліть, і ось Чарльз та Ганна стають свідками містичних подій. Виявляється, що Аркхем населений дивними тварюками, вже давно не людьми, а в самому замку живе привид Кервена... ©Kino4ua Зачарований замок 1963 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?