Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Вождь Віннету: Золото апачів

Рік:
Ор. назва:
Winnetou - 1. Teil
Країна:
ФРН, Італія, Югославія
Режисер:
Гаральд Райнль
Тривалість:
01:41:31
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Enter Film
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Друга половина ХІХ століття. США. Фредерік Сантер збирається збудувати залізницю на землі апачів. Німецький геодезист Чарлі на прізвисько «Олд Шаттерхенд» («Старина Рука, Що Розбиває»), прозваний так за свої міцні кулаки, розкриває шахрайський план Сантера. Індіанець Віннету вирушає до міста білих на переговори, але потрапляє у полон. "Шаттерхенд" рятує його і після битви не на життя, а на смерть, стає побратимом індіанця. Сестра Віннету - Нчо-Чі закохується в «Шаттерхенда», і хоче виїхати з ним до Сент-Луїса, але Сантер підстерігає апачів і вбиває її. Після смерті вождя апачів — Інчу-Чуна Віннету займає його місце. ©Kino4ua Вождь Віннету: Золото апачів 1963 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?