Kino4ua.com
480p
PG

Сім облич доктора Лао

Рік:
Ор. назва:
7 Faces of Dr. Lao
Країна:
США
Режисер:
Джордж Пел
Тривалість:
01:39:31
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Slava Radyk
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Фільм заснований на книзі Чарльза Г. Фіннея "Цирк доктора Лао". Доктор Лао, власник цирку та 7322-річний китайський чаклун, прибуває в невелике схудле американське містечко Абалон, штат Арканзас. Під час свого перебування в містечку маг з'являється перед городянами у різних образах, щоб продемонструвати їм усі їхні недоліки та підкреслити їхнє духовне убожество. Наприклад, він сприяє виникненню кохання між чесним журналістом та вчителькою-вдовою, перед сином якої Лао з'являється у вигляді Бога Пана. Також він допомагає журналістові в його компанії проти жадібного бізнесмена Клінта Старка, який хоче купити все місто, оскільки дізнався, що незабаром поблизу буде прокладено залізницю. В образі сліпого святого Аполлона Тіанського він передбачає майбутнє найбільшої пліткарки в місті: «Ви живете в нескінченній тузі і душевній порожнечі. Коли ви помрете, ніхто не згадає про вас, і про те, що ви жили! ©Kino4ua Сім облич доктора Лао 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?