Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Серед стерв'ятників

Рік:
Ор. назва:
Amongst Vultures / Unter Geiern
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Альфред Форер
Тривалість:
01:38:45
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
На пустельній рівнині Льяно-Естакадо віроломний злочин. Невідомі напали на загублену в нетрях ферму мисливця на ведмедів Бауманна, спалили будинок і жорстоко вбили його дружину та дочку. Усі докази свідчать, що це були індіанці. На місці вбивства Старий Шаттерхенд знаходить стрілу шошонів — місцевих індіанців, які ворогують із білими. Версію про причетність червоношкірих підтверджує і несподіваний свідок — мормонський проповідник, який випадково проїжджав повз нещасну ферму. Бауманн вірить невідомому проповіднику, але насправді все, що сталося - справа рук банди Коршунов на чолі з її провідником Престоном.

Розгнівані поселенці готуються помститися індіанцям, а обмовлені шошони викопують томагавк війни. Відновити справедливість беруться старі товариші — шляхетний Віннету та його хоробрий блідолиций брат Шаттерхенд. Проте хороброму воїну та влучному стрільцю варто поквапитися: наступними жертвами бандитів можуть стати їхні друзі, які прямують до Арізони. Друзі разом рятують отця Мартіна від шошонів і знаходять убивцю матері парубка. ©Kino4ua Серед стерв'ятників 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?