Kino4ua.com
HD 720p
G

Латунна пляшка

Рік:
Ор. назва:
The Brass Bottle
Країна:
США
Режисер:
Гаррі Келлер
Тривалість:
01:29:33
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Slava Radyk
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Архітектор Гарольд Вентімор (Тоні Рендалл) купує великий старовинний контейнер, який, як виявляється, ув'язнює джина на ім'я Факраш Аламаш (Берл Айвз), якого Гарольд ненавмисно звільняє. Факраш безмежно вдячний за своє звільнення і наполегливо намагається надати Гарольдові послугу, щоб висловити свою подяку. Однак він уже давно знаходиться в мідній пляшці, а незнання Факрашем сучасного світу викликає всілякі проблеми, коли він намагається потрапити до свого рятівника. Гарольд має великі проблеми, у тому числі зі своєю дівчиною Сільвією Кентон (Барбара Іден). ©Kino4ua Латунна пляшка 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?