Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чон І

Рік:
Ор. назва:
JUNG E
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Йон Сан Хо
Тривалість:
01:39:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BambooUA
Переклад:
Російською - Оригінал
У XXII столітті життя на Землі стало неможливим. У кліматі відбулися незворотні зміни. У зв'язку з цим земляни розпочинають будівництво спеціальних притулків. Саме там має розпочатися нове життя героїв фільму «Чон-І». Невдовзі люди розділилися на групи, які почали конфліктувати між собою. Серед них миттєво з'явилися лідери, які виявилися розумнішими і хитрішими за інших. Згодом почалася війна. Численні людські втрати змусили ватажків зважитися на експеримент, що полягає у клонуванні мозку. До чого призведе протистояння двох конфліктуючих сторін? ©Kino4ua Чон І 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?