Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG

Бетмен: повернення Темного Лицаря. Частина 2

Рік:
Ор. назва:
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джей Оліва
Тривалість:
01:15:49
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Хто б міг подумати, що навіть якщо ти супергерой, то можеш чогось боятися. Старості навіть не всі люди побоюються, а для героїв вона велика проблема. Не поясниш лиходію, що в тебе ревматизм і не попросиш його бігти трохи повільніше і виявляти повагу до старого покоління. Пройшло вже двічі по п'ять років з того моменту, коли Бетмен вирішивши свою долю героя пішов на "пенсію", передавши права захисту міста іншим, молодшим героям. Але, як виявилося, покладений на них вантаж надто великий, ніхто не витримав, і місто ув'язнило у злочинах. Більше немає Джокера, і вже давно нікого не лякає Дволикий, але тепер перед городянами нова проблема – пограбування та насильство. ©Kino4ua Бетмен: повернення Темного Лицаря. Частина 2 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?