Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дум

Рік:
Ор. назва:
Doom
Країна:
Німеччина, США, Великобританія, Чехія
Режисер:
Анджей Бартковяк
Тривалість:
01:52:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Події картини переносять нас у майбутнє. Головні герої – космічні спецназівці, які звикли мандрувати різними планетами. А ще хлопці озброєні за останнім словом техніки, що допомагає їм вести боротьбу навіть із найнебезпечнішими противниками. Одного разу бійці отримують сигнал про допомогу, що виходить із поверхні Марса. Недовго думаючи, загін відразу вирушає на червону планету і виявляє собі знищену станцію і купу трупів. Невдовзі з'ясовується, що місцеві співробітники зіткнулися з цілою армією кровожерливих чудовиськ, які живляться людським тілом. Якщо спецназівці не хочуть повторити долю вчених, то їм треба взятися за зброю та вступити із прибульцями у запеклу боротьбу. Попереду на героїв чекає божевільні події, які перевірять їх на міцність і змусять глянути в очі представникам однієї з найжорстокіших рас Всесвіту. ©Kino4ua Дум 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?