Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Ліга Монстрів

Рік:
Ор. назва:
Rumble
Країна:
США, Австралія, Канада
Категорія:
Режисер:
Гаміш Ґрів
Тривалість:
01:34:53
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Російською - Оригінал
Головна героїня мультфільму «Ліга монстрів» – дівчина на ім'я Віні, яка найбільше у світі мріє тренувати монстрів. З раннього дитинства Віні з розчуленням спостерігала, як її батько Стів тренує милих істот, навчає їх цьому виду спорту. Якось Стів береться навчати реслінгу одного милого монстра, у якого нічого не виходить. Він просить батька, щоб той віддав монстра їй. Чоловік, розуміючи, що видатного спортсмена з того не вийде, дозволяє дочці зайнятися аутсайдером. Мілашці-невдаху разом із наполегливою та суворою молодою тренеркою Віні належить пройти непростий шлях, щоб стати справжнім спортсменом. І одного разу, завдяки тяжкій праці, цьому невдахові вдасться стати справжнім чемпіоном. ©Kino4ua Ліга Монстрів 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?