Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вавилон

Рік:
Ор. назва:
Babylon
Країна:
США
Режисер:
Дам'єн Шазелл
Тривалість:
03:08:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм «Вавилон» показує загальну панораму, яка стала основою Голлівуду у 20-ті роки. Сюжет гіперболічно зображує вживання заборонених засобів, романи між перекладачами чи секс на нічних вечірках. Історія також переносить нас за руку у більш розслаблені моменти кінозірок у їхніх екстравагантних будинках.

Мануель - ключовий персонаж і той, хто передає історію фільму "Вавілон" від початку до кінця. Ми зустрічаємося з ним, коли він намагається виконати зобов'язання щодо перевезення слона на вечірку, організовану голлівудським магнатом. Це зв'язуюча ланка, що об'єднує інших людей із шоу-бізнесу, що сходяться в кіноісторії цього часу. ©Kino4ua Вавилон 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?