Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Велотачки

Рік:
Ор. назва:
Bikes
Країна:
Іспанія
Категорія:
Режисер:
Мануель Дж. Гарсія
Тривалість:
01:23:26
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події розгортаються у затишному містечку Споксвілл – ідеальному місці для життя велосипедів. У центрі історії знаходиться Спіді — швидкий, сміливий та доброзичливий гірський велосипед, який воліє проводити вільний час зі своїми найкращими друзями — Гассі, Монтаною та Піньйоном. Якось весела компанія дізнається про те, що в місті з'явився бензиновий двигун, що загрожує довкіллю Споксвілля. Спіді легко переконує друзів вступити в протистояння з двигуном і його власниками, не чекаючи серйозного опору. Але незабаром стає очевидним, що перемогти ворога буде не так просто, як розраховував Спіді спочатку... ©Kino4ua Велотачки 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb3.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?