Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Щасливчик Люк: Ромашка Таун / Дейзі Таун

Рік:
Ор. назва:
Daisy Town
Країна:
Франція, Бельгія
Категорія:
Режисер:
Рене Ґоссіні
Тривалість:
Тривалість: 01:12:22
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Слава Рудік
Коли члени довгого каравану випадково знаходять посеред пустелі квітка, що розпустилася, вони вирішують зробити зупинку і почати будівництво міста. Незабаром, як гриби після дощу, виростають добротні будинки, а потім будуються банк, салун та в'язниця. Так починається історія Дейзі Тауна, в якому дуже скоро з'являються погані хлопці, і колись мирне містечко перетворюється на місце, повне злочинців. Для відновлення мирного життя та правопорядку Дейзі Таун терміново потребує законника, яким зрештою стає Щасливчик Люк — безстрашний ковбой, який прагне викорінити розгул злочинності. ©Kino4ua Щасливчик Люк: Ромашка Таун / Дейзі Таун 1971 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?