Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Мухнемо на Місяць

Рік:
Ор. назва:
Fly Me to the Moon
Країна:
США, Бельгія
Категорія:
Режисер:
Бен Стасен
Тривалість:
01:20:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Наприкінці 1950-х років починається космічна гонка між Радянським Союзом і Сполученими Штатами, яка не залишається поза увагою спільноти розумних комах. У 1969 році Аполлон-11 з американськими астронавтами на борту готується вирушити на Місяць, що спонукає трьох маленьких крилатих приятелів: шукача пригод Нета, мислителя АйКью і ненажеру Скутера, пробратися всередину ракети. Коли після зльоту на космічному кораблі відбувається серйозна неполадка, мініатюрні головні герої роблять свій внесок у ремонт, чим рятують місію від провалу. ©Kino4ua Мухнемо на Місяць 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?