Kino4ua.com
HD 720p
G

Американськй хвіст

Рік:
Ор. назва:
An American Tail
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Дон Блаз
Тривалість:
01:20:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету мультфільму мишеня на ім'я Фівел. Одного разу, після того, як його село було зруйноване, родина Февіла вирішує залишити Росію, щоб вирушити до Америки, де на їхню думку вони зможуть розпочати нове життя. Вони вже не раз чули, що там немає кішок, а на вулицях навколо лежить сир. Діставшись порту, сімейство мишей знаходить потрібний їм корабель, і вирушає в довгу подорож через океан на зустріч заповітної американської мрії. Однак у дорозі судно потрапляє у дуже сильний шторм, і в результаті Фівел опиняється за бортом. Мишонку дивом вдається вижити, піднявшись на пляшку, що пропливає повз. З цього моменту починаються неймовірні пригоди Фівела в чужій і незвіданій країні, де на кожному кроці його чатуватимуть усілякі небезпеки та випробування. Але головний герой не з тих, хто так просто здається, і незважаючи на всі труднощі, він готовий йти до кінця, адже десь там на нього чекають рідні… ©Kino4ua Американськй хвіст 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?