Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Викрадачі шкарпеток

Рік:
Ор. назва:
Lichozrouti
Країна:
Чехія, Словаччина, Хорватія
Категорія:
Режисер:
Галина Міклінова
Тривалість:
01:26:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | студія AAA-sound
Переклад:
Російською - Оригінал
Мультфільм для юного глядача «Викрадачі шкарпеток» розповідає захоплюючу історію з життя незвичайних істот носькедів, які переживають дивовижні пригоди в гонитві за бажаними шкарпетками. Милі, загадкові та невловимі носькеди живуть по сусідству з людьми і займаються крадіжкою шкарпеток.

Коли людина не може знайти другу шкарпетку з пари, то це означає, що в будинку орудував носієд. Вони ніколи не крадуть дві однакові шкарпетки з пари, а лише по одному, тим самим ускладнюючи життя людей, які витрачають багато часу на пошуки зниклої речі. ©Kino4ua Викрадачі шкарпеток 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?