Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCG

Скрат і континентальний перелом 2

Рік:
Ор. назва:
Scrat's Continental Crack-Up: Part 2
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Стів Мартіно, Майк Термайер
Тривалість:
00:02:34
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Невгамовний Скрат, одержимий пристрастю до жолудів, все ще борознить безкраї простори на крижині, коли він несподівано помічає маленький острів. На суші головний персонаж виявляє скелет свого родича, а потім ховається, проте випадково побачений жолуд змушує його залишити притулок. Оскільки жолудь знаходиться глибоко під водою, Скрат змушений вигадати спритний план, як дістати такий бажаний трофей: він стрибає у воду, утримуючи камінь, і намагається зануритися на дно. На жаль, його видобуток виявляється лише половинкою жолудя, але на цьому пригоди Скрата тільки починаються. ©Kino4ua Скрат і континентальний перелом 2 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?