Kino4ua.com
480p
G

Як досягти успіху в бізнесі нічого не роблячи

Рік:
Ор. назва:
How to Succeed in Business Without Really Trying
Країна:
США
Режисер:
Девід Свіфт
Тривалість:
02:01:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Цей мюзикл близький до досконалості. Він поставлений за бродвейською п'єсою, удостоєною Пуліцерівської премії, а акторський склад - більш ніж оригінальний. Роберт Морс грає мийника вікон Джея Пайрпонта Фінча, який задумує стати головою міжнародної корпорації та вигадує план свого сходження до мети. Музичні номери поставлені винахідливо та виконуються з притаманним бродвейським п'ям темпераментом та енергією. Морін Артур - хороша в ролі повної красуні, яку всі менеджери не проти взяти в секретарки. ©Kino4ua Як досягти успіху в бізнесі нічого не роблячи 1967 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?