Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Жандарм на відпочинку

Рік:
Ор. назва:
Le Gendarme En Balade
Країна:
Франція
Режисер:
Жан Жиро
Тривалість:
01:40:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Пролетіло багато років служби команди жандармів на чолі з капітаном Жірбером та керівництво місцевої поліції вирішило відправити їх у відпустку. Але ніхто не радіє пенсії, що надалася, і наші герої почуваються не у своїй тарілці. Головний герой сержант Крюшо важко переживає цей період і практично ні з ким не розмовляє, замкнувшись у себе в кабінеті. Прибуття друга та колишнього начальника Жирбера піднімає бойовий дух товаришів і вони збираються повернутися на варту закону та порядку. Одягнувши свою жандармську форму, друзі вирушають на зустріч новим випробуванням. ©Kino4ua Жандарм на відпочинку 1970 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?