Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Відьма 2

Рік:
Ор. назва:
The Witch: Part 2. The Other One
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Хун-юнь Парк
Тривалість:
02:17:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Project U&A Lines
Переклад:
Російською - Оригінал
Дівчинка, жертва жорстоких експериментів, втікає із секретної лабораторії, її приймають незнайомі люди, вони стають родиною та живуть щасливо. Але таємна організація не готова опустити свою суперзброю.

Нагадаємо про те, що було в першій частині. У глухому лісі захована секретна лабораторія зі створення універсального солдата, а як піддослідного кролика ці безсердечні люди і цинічні військові вчені використовують восьмирічну дівчинку.

Однак їхній жертві вдається втекти. Довго блукаючи гущавиною дитині все ж таки вдається вийти на узлісся, де вона втрачає свідомість. Там її знайшов місцевий фермер. Вони з дружиною виявилися добрими людьми і залишили дівчинку у себе. Героїня стала дорослою і тепер її звуть Ку Джа-юн, і вона не пам'ятає про те, що трапилося з нею в минулому, вважаючи своїх прийомних батьків рідними.

Оскільки живуть вони вкрай бідно, а мама захворіла на Альцгеймер, дівчина вирішує спробувати отримати грошовий приз. Після закінчення конкурсу їй телефонує незнайомий і таємничий молодий чоловік, який повідомив, що Джа-юн зовсім не та, за кого себе видає, і що колись її звали просто Відьма, і вона його ледь не вбила...

Так на слід втікачки знову вийшла секретна організація, яка не готова розлучитися з результатом своїх експериментів, і збираються повернути свою суперзброю на призначений їй шлях служіння...

Як складеться доля героїні? Чи зможе вона втекти від переслідування і знайти свободу? І чого їй буде це коштувати? ©Kino4ua Відьма 2 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?