Kino4ua.com
480p
PG-13

Джим Деффріс: Алкохолокост

Рік:
Ор. назва:
Jim Jefferies: Alcoholocaust
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Тім Кіркбі
Актори:
Тривалість:
01:14:47
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | SkomUA
Джим Джеффріс – зірка гумористичної сцени. Цей австралієць уміє жартувати на різні теми (навіть про те, що видається аж надто серйозним). Стосунки між чоловіками і жінками, війни і релігії, невдачі і перемоги – про все це комік не просто розповідає людям, а й жартує. Іноді жорстко, часом гостро, але кожного разу йому вдається подати історію так, що глядачі сміються. І навіть якщо мова йде про щось дивакувате чи схоже на божевілля, це все одно гумор, на який знайдеться свій глядач і слухач. Це запис виступу Джеффріса, який відбувався ще у 2010 році, та для справжніх поціновувачів гумору «вік» жарів не має значення. Якщо вони смішні, то будуть залишатись такими завжди (чи майже завжди). Отже, приготуйтесь, це буде справжній гумор для дорослих. ©Kino4ua Джим Деффріс: Алкохолокост 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?