Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Той, що виганяє диявола

Рік:
Ор. назва:
The Exorcist
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Вілльям Фрідкін
Тривалість:
02:12:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Літній католицький священик Ланкастер Меррін (Макс фон Сюдов) веде розкопки в Хатрі біля Ніневії на півночі Іраку. Попереджений колегою, він знаходить голову демона Пазузу. Перед від'їздом, прийнявши маленьку білу таблетку, Меррін бачить статую демона, що височіє над ним, — ознака, що попереджає про загрозу, що насувається.

Вашингтон, район Джорджтаун. Актриса Кріс МакНіл (Еллен Берстін) живе на знімальному майданчику зі своєю 12-річною дочкою Ріган (Лінда Блер) і грає головну роль у фільмі, який знімає її друг Берк Деннінгс (Джек МакГоуран). За цей час у будинку починають відбуватися дива, наприклад, шарудіння на горищі без джерела шуму. Після гри зі спіритичною дошкою та контактом з нібито уявним другом, якого вона називає капітаном Хоуді, у будинку спостерігається активність, схожа на полтергейста. МакНіл із дочкою звертаються до лікарів, але ті не виявляють жодних аномалій і не в змозі поставити діагноз. Лікар вважає, що Ріган впала в депресію через рідкісне спілкування з батьком, і повідомляє Кріс, що дівчинка, що ніколи не матюкається, брудно вилаялася на нього.

Кріс влаштовує вечірку, під час якої Ріган спускається вниз без попередження, каже одному з гостей - космонавту - Ви здохнете, після чого мочиться на підлогу. Пізніше тієї ночі ліжко Ріган починає сильно тремтіти і левітувати. У цей час у священика-єзуїта Демієна Карраса (Джейсон Міллер) у психіатричній лікарні при Джорджтаунівському університеті помирає мати Мері (Василики Маляру), той звинувачує в її смерті себе і, бачачи кошмар, в якому марно намагається наздогнати ще більшу метро сумнівається у своїй вірі.

Лікарі, підозрюючи ураження мозку, роблять дівчинці укол заспокійливого, під час якого та лається і плює лікареві в обличчя. Ріган проводять церебральну ангіографію, але рентгенівські знімки не виявляють жодних патологій. Коли дівчинка повертається додому, у неї починаються мимовільні судомні рухи тіла, після чого вона гарчить, закочує очі і починає говорити чоловічим голосом з лікарями, і, брудно лаючись, з силою відкидає одного з них. Лікарі розглядають варіант із роздвоєнням особистості. ©Kino4ua Той, що виганяє диявола 1973 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?