Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Крильце чи ніжка

Відгук критика про ресторан має величезну вагу. А ресторан має відповідати вимогам критика завжди, а не лише до його приходу. Доводиться за допомогою гриму та перевдягань, намагатися бути невпізнаним. Але тому більше до вподоби робота у цирку. Але навіть це не повинно завадити викрити одного фабриканта – власника дешевих ресторанчиків, де подають страви із сумнівної, повної хімії та сурогатів сировини. Для патріота від істинної французької кухні, що ретельно стежить за дотриманням ресторанних канонів якості продуктів та приготування страв, це просто виклик, який він приймає. Визнати всю правду і публічно викрити супротивника! ©Kino4ua Крильце чи ніжка 1976 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?