Kino4ua.com
HD 720p
PG

Хранитель порядку

Рік:
Ор. назва:
Vigilante Force
Країна:
США
Режисер:
Джордж Ермітаж
Тривалість:
01:29:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Після того, як у невеликому каліфорнійському містечку виявили нафту і закрили завод, на вулицях різко зросла злочинність, проти якої поліція виявилася безсилою. Місцевий житель Бен Арнольд закликає на допомогу свого старшого брата Аарона, цинічного ветерана війни у В'єтнамі, який збирає команду з професіоналів своєї справи, щоб за допомогою насильства відновити закон і порядок у місті. Досягши успіху, самопроголошені міські захисники невдовзі самі переходять на бік зла, внаслідок чого Бену та Аарона доводиться об'єднатися проти колишніх товаришів. ©Kino4ua Хранитель порядку 1976 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?