Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Брюнет вечірньою порою

Рік:
Ор. назва:
Brunet Will Call
Країна:
Польща
Режисер:
Станіслав Барея
Тривалість:
01:31:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Enter-фільм
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Польська - Оригінал, Субтитри
Фільм є сатиричною комедією, в якій головний герой Міхал Роман виявляється втягнутим у безліч абсурдних ситуацій. Незвичайні передбачення циганки, що з'явилася в його будинку, які він спочатку не сприймає всерйоз, починають збуватися. Найсерйознішим є пророцтво у тому, що він уб'є брюнета вечірньої пори. Разом з другом вони намагаються запобігти неминучому злочину. Щоб запобігти біді, що насувається, герой залишає будинок. Однак доля наздоганяє його — все вказує на те, що він випадково стає вбивцею якогось Дзидека Кремпака, який з'явився у його будинку. Незважаючи на різні негаразди, герою вдається виявити справжнього вбивцю. ©Kino4ua Брюнет вечірньою порою 1976 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?