Kino4ua.com
HD 720p
PG

Світ майбутнього

Рік:
Ор. назва:
Futureworld
Країна:
США
Режисер:
Річард Т. Хеффрон
Тривалість:
01:47:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Трилер про курортний готель, обслуговуючий персонал якого складається з роботів. Головний герой Пітер Фонда, видаючи себе за журналіста, веде розслідування про власника готелю, який задумав правити всім світом.

У місті роботів «Делос», у якому нещодавно відбулося «повстання машин», відновлено порядок, і журналісти запрошені особисто засвідчити, що відтепер все спокійно у світі Заходу. Насправді два журналісти, Чак Браунінг та Трейсі Баллард, розкривають секрет міста: гості міста, серед яких чимало впливових політиків та великих бізнесменів, викрадено та замінено роботами, запрограмованими, щоб урятувати людство від руйнівного божевілля людини. На жаль, вони самі далекі від досконалості. Двоє журналістів знищують своїх двійників та рятуються… ©Kino4ua Світ майбутнього 1976 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?