Kino4ua.com
HD 720p
R

За межами

Рік:
Ор. назва:
Extant
Країна:
США
Режисер:
Дэниэл Эттиэс, Пэрис Барклай
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - LostFilm
Сюжет трилера «За межами (Існуюча) - Extant» розповість історію про головну героїню, жінці-астронавта на ім'я Уоттс, яка довгий час провела в космічній експедиції. Після повернення на планету, Уоттс повертається додому в сім'ю: до чоловіка і сина. Вона дуже любить їх і по ним сумує під час експедиції. Згодом жінка розуміє, що її рідні, чоловік і син дуже сильно віддалилися від неї.

Уоттс не може зрозуміти, чому вона для своїх рідних стала зовсім чужий. Чоловік і син не сприймають її за члена сім'ї. Перед жінкою стоїть завдання, взяти себе в руки і зробити все можливе, щоб відновити відносини з чоловіком і сином, такі як були до експедиції. Через час Уоттс розуміє, що проблеми зі ставленням в сім'ї, це не найстрашніша звістка. З'ясовується, що жінка під час експедиції якимось способом завагітніла, навіть вона сама не знає від кого ця дитина.

Вона підозрює, що за цим стоїть щось страшне і загадкове. Даний факт вагітності Уоттс приховує від свого начальства. Подивившись фільм, ви дізнаєтеся, що саме сталося з жінкою в космосі, а саме як відбулося зачаття дитини. Її вчинки будуть міняти хід історії фільму. ©Kino4ua За межами 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?