Kino4ua.com
480p
G

Ісус

Рік:
Ор. назва:
Jesus
Країна:
США
Режисер:
Джон Кріш, Пітер Сайкс
Тривалість:
02:00:33
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет драматичної історії «Ісус» (Jesus) заснований на відомому всім і кожному «Євангеліє від Луки». Це опис появи на світ, життя, смерті та воскресіння Ісуса Христа. Це фільм про когось більшого, ніж просто людина. Ісус із Назарету був не просто цілителем або проповідником. Він змінив уми та долі багатьох, перевернув хід історії. Адже недарма відлік часу починається саме з народження Ісуса. Перш ніж переступити до зйомок, творці цілих п'ять років займалися підготовкою та різноманітними дослідженнями, для достовірнішого відображення найбільших подій в історії людства. ©Kino4ua Ісус 1979 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?